KONST / Litografier / Färglitografi 12894020
nr 1289 4020
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 234/350, bladets mått: 44x55, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:55:57
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson